500 176 632, 727 546 444, 500 278 166 biuro@bmkpawliszyn.com.pl
Zaznacz stronę

Świetliki tunelowe

 

Dachowy świetlik tunelowy VELUX daje możliwość uzyskania naturalnego światła w pomieszczeniach, gdzie instalacja okna nie jest możliwa.

Światło dostaje się poprzez światłonośny tunel, prowadzący od dachu budynku do sufitu. W efekcie powstają jaśniejsze pomieszczenia, w których można się cieszyć naturalnym światłem niezależnie od pory roku i dnia.

Nowa generacja świetlików tunelowych VELUX gwarantuje jeszcze więcej naturalnego światła, dzięki tunelowi z powłoką lustrzaną o zwiększonej refleksyjności aż do 98% oraz jeszcze lepszą szczelność, dzięki nowej izolacji BFX. Dodatkowo nowy element sufitowy VELUX jeszcze efektywniej rozprowadza światło we wnętrzu dzięki specjalnej konstrukcji – pierścieniowi wykonanemu z przezroczystego szkła, z efektem EdgeGlow na krawędziach, który zapewnia wyjątkowe efekty świetlne.

Dachowe świetliki tunelowe można montować we wszystkich typach dachów, wszędzie tam, gdzie zastosowanie okien nie jest możliwe. Maksymalna odległość między dachem a sufitem w jakiej można zastosować świetliki wynosi 6 metrów. W świetlikach nowej generacji usprawnienia konstrukcji pozwoliły na ułatwienie oraz skrócenie czasu montażu.